kamisiów muzyka, hej.

środa, 2 stycznia 2013

Odpowiedzi na ból, na strach, próżno szukać w internecie.
Autor: Kamiś o 09:48 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Archiwum bloga

  • ▼  2013 (1)
    • ▼  stycznia (1)
      • Odpowiedzi na ból, na strach, próżno szukać w i...
  • ►  2012 (15)
    • ►  listopada (4)
    • ►  października (1)
    • ►  września (1)
    • ►  sierpnia (1)
    • ►  lipca (1)
    • ►  czerwca (7)

O mnie

Moje zdjęcie
Kamiś
Dzień dobry, nazywam się Kamila i chciałabym być dobrym człowiekiem. Raz w życiu pomyliły mi się kroki i od tamtego czasu chodzę synkopami. Jestem szczęśliwa, kiedy ludzie mówią do mnie w językach wschodniosłowiańskich.
Wyświetl mój pełny profil
Motyw Znak wodny. Obsługiwane przez usługę Blogger.